Relax Life Role Play

Forum Serwera Relax Life RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

91.204.162.150:8255 Mrucznik-DM www.mrucznikdm.wxv.pl

#1 2010-10-25 19:22:10

Skejcik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 8
Punktów :   

Uliczny gang

Witam!




Wiem że niedługo będzie nowa mapa jak i forum i chcę to napisać teraz bo nie wiem czy Admini będą mieli wolny czas. Więc nie będę obijał w bawełnę tylko powiem co chciałbym zaproponować więc do dzieła.

Ja i moich 2 kumpli chcielibyśmy zrobić swoją własną  grupę przestępczą(rodzinę) afro-amerykanów. Ta grupa miała by dzielnicę np. Los Flores gdzie tam zajmowała się sprzedażą narkotyków.Gang(rodzina) ten byłby neutralny do innych czarnoskórych gangom a nawet mogą robić ze sobą interesy lecz członkowie gangu są rasistami(Nie myślcie że rodzina będzie robić DM jeżeli zobaczą białasa/latynosa).
Wiem że gram na serwerze dopiero ok. 10godz. Ale fajnie mi się tu grało więc chciałbym sobie na nim pograć.


Aplikację mam nawet zrobiłem swój skin-pack ale to nic nie da jeżeli się nie zgodzicie.Eh... do gangu będę brał tylko najlepszych gdybym dostał gang ja bym był tylko Liderem a moi kumple po 3randze więc to wszystko dziękuje.

Ostatnio edytowany przez Skejcik (2010-10-25 19:25:27)


Młody,biedny lecz zarazem groźni czarnuch który mieszka w Los Santos.

Offline

 

#2 2010-10-28 23:47:32

Xavier_Ramirez

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Uliczny gang

Tak ale dzielnica Los Flores to dzielnica Latino a nie czarnuchów. Nie wiem niech admini zadecydują!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grabeyblade.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl www.vsdhl.pun.pl www.mateoo.pun.pl