Relax Life Role Play

Forum Serwera Relax Life RP

Ogłoszenie

91.204.162.150:8255 Mrucznik-DM www.mrucznikdm.wxv.pl

#1 2010-10-09 21:31:30

Jason_Grey

Stały gracz

10520508
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 33
Punktów :   

Podanie na pracownika restauracji.

W tym dziale piszemy podania na pracowników restauracji . [jak na razie restauracja zamknięta przez Rayana] Jeżeli podanie zostanie pierw zaakceptowane  w OOC to musisz się zgłosić do mnie na serwerze i może dostaniesz pracę .

Wymagania do LCN:
Minimum 5H
Znanie zasad RP i pojęć
Musisz być ogarnięty , frakcjonoobów i DM'owiczów nie przyjmujemy


Część IC




*Vito Scarletta bierze długopis , taśmę oraz kartę i zaczyna na niej pisać. *
**Treść kartki jest gotowa do przyklejenia.**
*Vito Scarletta przykleja kartkę do szyby dotyczącą pracy w restauracji.*


~~Treść kartki~~



Witam serdecznie!!
Poszukuję osób do pracy w restauracji na różne stanowiska.Podania proszę przynieść na adres ul. Mulholand 116 , ale pierw proszę się umówić na spotkanie przez telefon , oto numer 865891285 . W treść podania ma zawierać.

Imię nazwisko:
Wiek:
Nr telefonu:
Adres zamieszkania:
CV [twoje wykształcenie] :
Wcześniejsze prace:
Doświadczenie : [chodzi o to czy pracowałeś kiedyś w restauracji]


Część OOC



*Nick:
*Godziny on-line:[nie wymagane jak narazie]
*Wiek w RL:
*Poziom w grze:[nie wymagane jak narazie]
*Screen statystyk:
*Zapoznałeś/łaś się z regulaminem LCN? [Tak/Nie]:
*Dlaczego LCN?:
*Wcześniejsze frakcje:
*Znasz nasz slang?:
*Poparcie trzech członków:[nie wymagane jak narazie]
*Kto ci polecił LCN (niewymagane)?:
*Biografia Postaci . Z 3-4 zdania:
*Jak daleko chciałbyś zajść w LCN:[napisz do której rangi] [tu masz link --->  http://www.relaxlife.pun.pl/viewtopic.php?id=33]
*Znajomość zasad RP , w procentach :
*Ile grasz dziennie na serwerze?:
*Nr Gadu - Gadu:


Część OOC wysyłacie mi na PW na forum , a w IC musicie zagadać ze mną.


Vito Scarletta - Rano szef włoskiej restauracji , w nocy zimnokrwisty zabójca i boss włoskiej mafii.[żyje]

Offline

 

#2 2010-10-15 10:46:14

tommy_lotos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na pracownika restauracji.

Imię nazwisko:Tommy_Lotos
Wiek:20
Nr telefonu:Nie pamiętam
Adres zamieszkania:Ul.Ganton
CV [twoje wykształcenie] :Liceum,Studia
Wcześniejsze prace:Taxówkarz,Urzędnik,Gangster
Doświadczenie : nie


// V.S.  Wg. chyba trochę w IC napisałeś OOC. Pomyłki są interpunkcyjne.Zdanie się liczy jak kropka jest na końcu. Popraw biografię i wszystko mi napisz na PW.Moje uwagi to : napisałeś ze przygarnął Cię ktoś spod kosza i w wieku 16 lat rzuciłeś szkołę i dom. Napisz c.d.n. biografii , bo pełnoletnich przyjmuje do pracy.Następnie Ganton to dzielnica , ale może być.Wcześniejsze prace hmmm gangster?Jest taka praca?Mieszkasz niby na Ganton [murzyńska dzielnica] i jesteś biały?Prędzej , by Cię zajebali niż pozwolili tobie być ''gangsterem''.W USA jesteś pełnoletni jak masz 21 lat . Popraw trochę nazwisko i nie kreuj postaci czarnego mężczyzny. Do LCN tylko włochów przyjmuje , więc wymagam włoskiego nicku np. Marcelo_Borticelli.Napisz biografię Włocha i się rozpisz w biografii , bo napisałeś do 16 lat i dalej nie ma biografii pisz do czasów obecnych jak napisałem wcześniej , napisz to co wcześniej , bo nie wierzę , że nic nie robiłeś przez 4 lata.Tamta biografia jest nie czytelna i brak zasad interpunkcji.Nowy punkt w rekrutacji SS statystyk.Nie wierzę , że w 90% znasz RP. Masz jeszcze szansę tylko ma zgadzać się biografia w OOC z tekstem w IC.
Podanie odrzucone 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csctuchola.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.amuzpoznan2010.pun.pl www.mojeosiedle.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl